Smaller Default Larger

      25 maja członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece mieli okazję do rozmowy na temat książki „Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie”, której autorem jest Jessica Knoll.

Jessica Knoll zadebiutowała tą psychologiczną powieścią w 2015 roku. Książka błyskawicznie znalazła się na szczycie listy bestsellerów oraz otrzymała nominację do prestiżowej Nagrody im. Edgara Allana Poe.

Główna bohaterka Ani FaNelli zetknęła się w szkole średniej z okrucieństwem, do jakiego są zdolne tylko nastolatki. W dorosłym życiu robiła wszystko, by wymyślić siebie na nowo. Z impetem realizowała skrupulatnie przemyślany plan. Prestiżowa praca, przystojny narzeczony z arystokratycznym nazwiskiem miały być wypełnieniem pustki po traumatycznych przeżyciach naszej bohaterki. Nieoczekiwanie pojawia się propozycja udziału w filmie dokumentalnym o tym, co wydarzyło się w szkole 14 lat temu.
Jest jednak coś, o czym wie tylko Ani. Niebezpieczny sekret, który może wiele zmienić.
Czy najszczęśliwsza dziewczyna na świecie odkryje przed światem mroczną tajemnicę? Na to pytanie i nie tylko znajdziecie kochani odpowiedź zagłębiając się w treść tej książki.

Literatura warta przeczytania polecamy!