Kolorowy świat Wiktorii

Kolorowy świat Wiktorii. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym, cz. 1

Kolorowy świat Wiktorii to karty pracy adresowane do uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, zwłaszcza z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Publikacja może stanowić zarówno samodzielny, jak i uzupełniający materiał ćwiczeniowy przeznaczony do pracy na lekcjach lub na zajęciach rewalidacyjnych w szkołach specjalnych, a także z oddziałami integracyjnymi.

Kompleksowy zestaw kart pracy zawiera: teksty do czytania i pisania w liniaturze, krzyżówki z ilustrowanymi hasłami, rozsypanki wyrazowe i sylabowe, teksty z lukami do uzupełnienia, zadania utrwalające terminy „litera”, „głoska”, „sylaba” oraz kształtujące umiejętność rozróżniania znaków interpunkcyjnych, ćwiczenia dotyczące monografii liczb od 1 do 20, dodawania i odejmowania w zakresie 20 na konkretach i z wykorzystaniem tabeli z ciągiem liczb, tematyczne kolorowanki i niedokończone rysunki.

Kolorowy świat Wiktorii Terapia ręki