Gąsiorkiewicz-Kozłowska Ilona

Język angielski : poziom rozszerzony / Ilona Gąsiorkiewicz-Kozłowska, Joanna Kowalska. - Kraków : Wydawnictwo Szkolne Omega, 2004.

Gude Kathy

Oxford Tests for Matura : z inteligentnym kluczem / Kathy Gude with Danuta Gryca and Rosemary Nixon ; Matura Consultant Barbara Czarnecka-Cicha. - Oxford : Oxford University Press, cop. 2004.

Kotliński Tomasz

Paszport maturzysty : język angielski przed maturą / Tomasz Kotliński, Marcin Kowalczyk. - Warszawa : "Eremis", 2001.

Krajka Jarosław

Język angielski : zakresy podstawowy i rozszerzony : zestawy i arkusze egzaminacyjne, teksty do słuchania, przykłady wypowiedzi pisemnych / Jarosław Krajka, Marcin Mizak. - Warszawa : Wydaw. Szkolne i Pedagogiczne, cop. 2004.

Mańko Elżbieta

Nowe testy maturalne : język angielski : poziom podstawowy / Elżbieta Mańko ; konsult. jęz. Jason Blean. - Warszawa : Langenscheidt Polska, cop. 2007.

Niegowska-Drachal Elżbieta

Język angielski : egzamin ustny na poziomie podstawowym i rozszerzonym / Elżbieta Niegowska-Drachal. - Warszawa : Świat Książki - Bertelsmann Media, cop. 2008.

Szyke Joanna
Angielski : repetytorium leksykalno-tematyczne  : dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych/ [Joanna Szyke, Anna Grodzicka]. Warszawa : Wydawnictwo Edgard, 2010.