Bonecki Jarosław

Wiedza o społeczeństwie : nowa matura 2005 : zakresy podstawowy i rozszerzony : testy dla ucznia liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum / Jarosław Bonecki, Zbigniew Smutek, Antonina Telicka-Bonecka. – Gdynia : Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, 2005.

Dawidziuk Marek

Wiedza o społeczeństwie : matura 2010 : poziom podstawowy i rozszerzony : testy dla maturzysty / Marek Dawidziuk. - Gdynia : Wydawnictwo Pedagogiczne Operon, 2009.

Grondas Marek

Wiedza o społeczeństwie : zakresy podstawowy i rozszerzony : zadania, testy, arkusze egzaminacyjne / Marek Grondas, Janusz Żmijski. - Warszawa : Wydaw. Szkolne i Pedagogiczne, 2004.

Jurek Krzysztof

Wiedza o społeczeństwie : poziom podstawowy / Krzysztof Jurek, Aleksander Łynka. - Kraków : Wydaw. Szkolne "Omega", 2004.

Kowaluk Krzysztof

Matura : wiedza o społeczeństwie : testy / Krzysztof Kowaluk. - Warszawa : Wydawnictwo Telbit, 2008.

Pilikowski Jerzy

Wiedza o społeczeństwie : vademecum maturzysty / Jerzy Pilikowski. - Kraków : Wydawnictwo Zielona Sowa, cop. 2007.

Sochacki Włodzimierz

Wiedza o społeczeństwie : zakres podstawowy i rozszerzony : sprawdziany, arkusze egzaminacyjne / Włodzimierz Sochacki. - Warszawa : Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro, 2004.

Wiedza o społeczeństwie : matura - oryginalne arkusze egzaminacyjne

Wiedza o społeczeństwie : matura - oryginalne arkusze egzaminacyjne. - Kraków : Wydawnictwo Zielona Sowa, cop. 2007.