5 czerwca odwiedziły nas dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Ciechanowie. Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, który w tym roku upłynął pod hasłem „Książka to ogród” był świetnym pretekstem, aby kolejny raz zabrać dzieci do krainy bajek. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania „Wakacje bez rodziców”, z którego dowiedziały się jak wielką przygodę można przeżyć na wakacjach u kochanych dziadków na wsi. Następnie dzieci chętnie wymieniały się własnymi pomysłami jak chciałyby spędzić tegoroczne lato.

Niewątpliwą atrakcją spotkania były gry i zabawy z wykorzystaniem interaktywnej podłogi i interaktywnej ściany, przy których dzieci nie tylko się świetnie bawiły, ale również utrwaliły swoje umiejętności i zdobytą wiedzę.