Szczepan Brzęczyszczykiewicz. Zabawy z głoskami szumiącymi

Książka adresowana jest przede wszystkim do młodych logopedów, rodziców dzieci uczestniczących w terapii logopedycznej oraz samym dzieci.

Początkujący logopeda, stawiający swoje pierwsze kroki w tym zawodzie, będzie mógł w przystępny sposób wdrożyć proste ćwiczenia, które mają wywołać i utrwalić wymowę głosek szumiących. Na części stron znajduje się także miejsce na dodatkowe wskazówki logopedy do dowolnego i indywidualnego wykorzystania. Rodzic dziecka, które uczęszcza na terapię logopedyczną, będzie mógł lepiej zrozumieć zasady terapii.

A jak z opracowanych zadań skorzysta dziecko? Młody człowiek, znudzony koniecznością powtarzania trudnych słówek, ma możliwość wykonywania dodatkowych zadań, rozwiązywania łamigłówek i samodzielnego podejmowania decyzji.

Jak wskazuje podtytuł książki – ma także okazję do wielu językowych zabaw. W czasie wykonywania zadań uczy się trudnej sztuki dokonywania wyboru i uzasadniania go. A prawidłową wymowę utrwala trochę „przy okazji”.

Komputerowy ćpun 2.0 SKUTECZNOŚĆ BEZ AGRESJI „… I WTEDY POSTANOWIŁAM GO WYSŁUCHAĆ”